O nas

Firma budowlana AR-JA Artur Jarząbek z siedzibą w Radomiu funkcjonuje nieprzerwanie na lokalnym rynku branżowym od roku 1996.

 

Wieloletnia działalność przekłada się na bogaty wizerunek naszej firmy w postaci licznych, zrealizowanych inwestycji.

 

To także ugruntowana pozycja rynkowa, dzięki pozytywnym i trwałym relacjom partnerskim z wieloma podmiotami, zarówno w sektorze budowlanym, jak również inwestorskim oraz produkcyjno-dystrybucyjnym.

 

Jako wykonawca oraz podwykonawca prac budowlano-wykończeniowych wewnętrznych, elewacyjnych i dachowych, braliśmy udział w wielu przedsięwzięciach budowlanych na terenie Radomia. Posiadamy w swym dorobku realizacje „pod klucz” w tak rozpoznawalnych obiektach, jak KONBUD, SUPRON, STOLRAD, Kamel Steel, TS Aluminium, TG Park, Reman czy Kaufland.

 

Mamy też swój istotny wkład w pracach przy budowie bloków i całych osiedli, przy ulicach Żwirki i Wigury, Piastowskiej i Paderewskiego.

Są to tylko przykłady, ponieważ lista wszystkich zrealizowanych prac firmy AR-JA zajęłaby bardzo dużo miejsca.

Przez cały okres istnienia naszej firmy, zawsze priorytetem było nawiązywanie do najwyższych wymogów jakościowych, stawianych zarówno przez polskie i europejskie normy, jak też oczekiwania naszych Klientów.

 

Kładliśmy i wciąż kładziemy nacisk na podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także na wysokiej klasy sprzęt oraz materiały. Dzięki temu wyrobiliśmy sobie markę firmy solidnej, rzetelnej i kompetentnej.

 

Zlecone prace wykonujemy ściśle według powierzonych projektów. Na każdym etapie realizacji służymy także doradztwem technicznym, gdyż zdobyta przez lata wiedza pozwala nam na proponowanie inwestorom alternatywnych i opłacalnych rozwiązań, o ile zachodzi taka potrzeba. Dzięki dobrym relacjom z producentami oraz dostawcami, mamy możliwość zabezpieczenia dostaw materiałów oraz sprzętu po korzystnych cenach.

 

Firma budowlana AR-JA: kompleksowość usług, terminowość, rzetelność i doświadczenie. Idealny partner w realizacji inwestycji budowlanej!

Zaufali nam